IXFQ72N20X3
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
IXFQ72N20X3
N-Channel 200 V 72A (Tc) 320W (Tc) Through Hole TO-3P