BMYD890K-DP
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
BMYD890K-DP
925MHz ISM, LoRa, LPWAN Yagi, 7-Element RF Antenna 890MHz ~ 960MHz 11dBi N Type Female Pole Mount